Kdo má radši ale klasickou masáž, ať si pořídí klasickou vibrační či rolovací masážní podložku. Existuje široké spektrum těchto podložek a je jen na vás, který model si vyberete. V těchto masážních podložkách jsou motory rozmístěny rovnoměrně tak, aby byly vyše záda stejnoměrně masírovány. U spousty modelů však je možné mít zapnuté motory například jenom v oblasti beder a masírovat to, co potřebuje nejvíce. Jiné modely nabízí podložku s vyhříváním. Vaše svaly se vyhříváním lépe prokrví. Co je ale samořejmostí u všech modelů masážních podložek, je ergonomické zpracování, ovladač. Některé mají dokonce volitelné programy a můžete si vybrat na jakou masáž máte zrovna chuť.

Novinkou je masážní podložka, která nabízí tzv. poklepovou masáž. Na co je takováto masáž dobrá? Ve skutečnosti je to skvělá záležitost. Poklepová masáž totiž, je unikátní v tom, že nejen uvolňuje svale a zmírňuje napětí těla, stres a podobně, ale odbourává tuk. Co víc si člověk může přát, než se pohodlně usadit, nechat se masírovat a ještě přitom zhubnout.

 

Speciální masážní podložky

Masírovat tedy můžete s šikovným pomocníkem v podobě masážní podložky celé tělo. Řeč tu ale ještě nebyla o tom, jak namasírovat například chodidla. Jasnou věcí je, že masážní podložka vám chodidla nenamasíruje, přitom je také důležité je masírovat. Celý den nás nesou po světě a pořádného odpočinku se dočkají jenom při spánku. Navíc je znám, že na chdoidlech jsou umístěny různé tlakové body, které reprezentují orgány. Těmto tlakovým bodům se říká akumpresurní body. Proto existují také akumpresurní masážní podložka. Jednoduše po podložce, kterou tvoří malé výběžky, šlapete a tím dokonale masírujete chodidla. Podložka je samosebou přenosná, a tak vám nic nebrání v tom, aby jste si ji vzali například na dovolenou či do práce.

Na trhu se také objevila mikroprocesorová zdravotní masážní podložka s magnetoterapii. Magnetoterapie zlepšuje prokrvení tkání a kapilár, působí protizánětlive, zrychluje odvod zplodin látkové výměny, urychleje hoojené kostí a měkkých tkání a celkově má zklidňující účinky. Je považovaná za velmi účinnou zdravotní metodu. Tek neváhejte a některou masážní podložku vyzkoušejte!